סוף לסטרס ולסבל! השאר/השאירי פרטים ואתקשר אליך בהקדם
מרפאות שלומי ישראל-הילר
בית חולים אלישע חיפה
 ובית הרופאים תל אביב
מומחה לטיפול טבעי בהפרעות סטרס
חרדות, בעיות שינה, פיברומיאלגיה
בשיטת  
Anti Stress Activity
לרשותך ייעוץ חינם 077-4050932
שלומי ישראל-הילר
 

מדוע יש חרדות?

החרדות והתקפי החרדה הינן תופעות פיזיות/נפשיות הגורמות לירידה בתפקוד, מגבילות אותנו, עוצרות אותנו, ומקשות עלינו מאוד  בבואנו להתמודד עם משימות שמאופיינות במצבי אי ודאות אך לכאורה הינן פעולות נורמאליות כאשר אנו מתבוננים על תפקוד של אנשים אחרים סביבנו.


כל אדם חווה מצבי חרדה בצורות שונות ומגיב בקיפאון מוחלט, רצון להלחם או זעם.
בדרך כלל התחושות הולכות וגוברות עם הזמן וכוללות מצבים נפשיים ופיזיים שונים.

האם את/ה מרגיש/ה כעת ?
תחושות מעיקות של חשש או פחד ?
מרגיש מתוח ותזזיתי ?
בהמתנה דרוכה להתקף החרדה ?
מדמיין או מנבא "שחורות" ?
כועס, עצבני ומרוגז ?
מתקשה להתרכז ונמצא "בבלק אאוט" ?

תחושות של דופק לב מואץ, קוצר נשימה, דחף במתן שתן ויציאות משלשלות, עייפות, קושי בהירדמות ויקיצות, כאבי שרירים בעורף בסרעפת ובית החזה, פחד מוות, תחושת התעלפות וחולשה, הזעה וצמרמורת, בחילות, גלי חום וקור, ניתוק מהסביבה, רעידות, איבוד שליטה וחנק.


קיימים סוגים שונים של חרדות: חרדות ממבחנים, חרדות לפני טסט לרשיון נהיגה, חרדות מטיפולי שיניים, חרדות מטיפולים או ניתוחים רפואיים, חרדות טיסה, חרדות מזוגיות, חרדות מראיונות עבודה, חרדה חברתית וחרדה הנובעת מטראומה.
 
גם מחשבות טורדניות ודאגות קיומיות יוצרות חרדה ובעקבותיה התקפי חרדה. התקפי החרדה מולידים חרדה נוספת מפני התקף החרדה הבא. גם מחלה סמויה או גלויה המוציאה את הגוף מאיזון ושליטה יוצרת תחושות פיזלוגיות שמעוררות חרדה וחוסר יכולת לסמוך על תפקוד הגוף אפילו במשימות פשוטות. קשה לנו לקבל ולהבין מדוע זה קורה לנו אך התשובה מבחינה רפואית ידועה וברורה. לסובלים מחרדות באופן כרוני תהיה מגבלה תפקודית גם בפעולות שגרתיות כמו הליכה לעבודה וקיום סדר יום רגיל. המגבלה תלך ותגבר עם הזמן והאדם החרד יצמצם בהדרגה את חייו.

החרדה מוגדרת כמחלה/בעיה פסיכוסומאטית והכוונה לכך שישנו קשר תגובתי ברור לדרך שבה הגוף שלנו קולט את המתרחש סביבו ומושפע מכך. השפעה זו של תחושת "סכנה" מפעילה מנגנון אוטמטי הבא לידי ביטוי בפקודות מוחיות לא רצוניות הגורמות לכיווצי שרירים (מצב דרוך כמו בשדה קרב) והפרשות של הורמוני "הישרדות". מצב זה מכונה בעולם הרפואי סטרס.
מנגנון זה המופעל בתדירות גבוהה ומתמשכת גורם לנזקים חמורים ולעתים בלתי הפיכים והוא השורש של רוב המחלות "המודרניות". מנגנון זה, הצורך מהגוף משאבים רבים, גורם להחלשות והתמוטטות הדרגתית של כל מערכות הגוף לרבות המערכת החיסונית. עוצמת ההתמוטטויות מלווה בסימנים ואיתותים שונים לעיתים פיזיולוגיים ולעתים  נפשיים המייצרים תחושות רגשיות קשות שקשה לחוות אותן.

המילים חרדה או חרדות כשלעצמם, כבר מעוררים את הפחד. תופעת החרדות נחשבת  כסוג הפרעה חדשה בחיים המודרניים והיא באה לידי ביטוי בחוסר יכולת לבצע מהלכים תפקודיים נורמאליים שיכולנו לבצע עד טרום התופעה. החרדות גורמות להגבלה ביכולת ומעוררת תסכול רב אצל האדם המודרני הרגיל בשליטה.
החרדה עצמה מונעת מאתנו ליהנות מפירות ההישגים שעמלנו עליהם כל כך קשה. כמו לדוגמא חוסר היכולת לנסוע ולטייל ברכב החדש שרכשנו. החרדה הינה תגובה ל Stress מתמשך וגורמת לנו לנהוג במשנה זהירות בתחומים שמזוהים על ידנו כמסוכנים.

פרידה, פיטורין, איום, ומחשבות מסוג מה יהיה? מגבירות את רמת הדאגה והחרדות. האדם החרד מביא תמיד בשיקוליו,  לפני ביצוע משימה,  לחפש אזורי "מקלט" למקרה שהתקף החרדה יפתיע אותו. בעיקרון, החרדה הינה תופעה "חיובית" באשר לדרך שבה מערכת הגוף-נפש שלנו מבקשת להעביר לנו מידע על רמות הרזרבה האנרגטית שלנו.

להיות חרד משמע להיות כלוא בתוך מצב מגביל ומייסר. התופעה עצמה מייצרת אפקט המכונה הפחד מהפחד.

קיימים סוגי חרדות שהסובל מהם אינו מקשרם לסיבה מוצדקת ולכן יש קושי גדול יותר לטפל בהם וכאן לעיתים אין ברירה אלא להיעזר בטיפול תרופתי כרוני. 

חרדה גם נוצרת כתוצאה של כשל באחד ממערכות הגוף שנפגע וגורר תגובות לא מוכרות כמו דפיקות לב מואצות בזמן מנוחה. הזעה חזקה פתאומית, תחושת התעלפות.

אך במאמר זה ראוי להתייחס לחרדה נסיבתית אשר בעל החרדה יודע היטב שהוא "משלם" על תקופה מאוד לחוצה בה סחט את עצמו עד כלות.

אכן החרדה הקשה יותר היא כתוצאה של חשיפה פתאומית לזעזוע קשה.
זעזוע מסוג זה גם מערער את הבטחון באשר להמשך נתינת אמון בחיים. לצערנו על אף כל אמצעי הזהירות שאנו נוקטים בחיינו תמיד קיים גורם הפתעה שלא התכוננו אליו.

קיים הצורך להבחין בנסיבות שגרמו לחרדה ומכאן גם לאמן את האדם החרד לחשיפה הדרגתית ומבוקרת לגורם וליכולת ההתמודדות איתו. 
אצל רוב סובלי החרדות ישנה תופעה של שרירים פנימיים מכווצים המעידים על כך שהחרד נמצא במצב דרוך. להיות במצב של דריכות לאורך זמן גומר  את מצבורי האנרגיה  שלנו והדבר בא לידי ביטוי בהתמוטטויות של מערכת העצבים.

מעבר לדריכות בשרירים קיימת גם תופעה של נשימה שטחית ותפוקת נשימה שאינה מספקת.
מבחינה אנרגטית קיימת בדרך כלל חסימה בבלוטות הורמונאליות בבסיס הגוף ובקודקודו מצב שבו הסובל לכוד בבועת עצמו לא מקבל וגם לא נותן.

במידה וכעת את/ה מודע/ת לסיבות שגרמו למצבך והנך מחפש/ת פתרון קבוע, סופי, טבעי וללא כדורים כימיים, שיטת A.S.A תעזור לך לקבל שליטה מהירה על הבעיה, להבריא, להשתחרר מהחרדות ולחיות חיים רגילים. 

דרכי הטיפול בחרדות בשיטת A.S.A 
(תוכנית אישית ממוקדת של 3 מפגשים וללא טיפול תרופתי)

בדרך כלל מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי והקלה כבר בטיפול הראשון.
להסבר מפורט על הטיפול והתהליך הקלק/י

טיפול אישי - פריקה משמעותית של מתח מהגוף, פתיחה ושחרור נקודת לחץ והרפיית שרירים מלאה עד לנטרול ספאזם (קשיון בשרירים). 
טיפול עיקרי + טיפולי חיזוק.
(הטיפול בלבוש מלא ומותאם אישית לפי ממצאי האבחון)
 

תהליך עצמי 
הגברת תפוקת הנשימה באמצעות תרגילים ייחודיים המגבירים את רמת הויטאליות ומחזקים את המערכת  החיסונית.

תהליך עצמי 
שליטה במערכת העצבים והמערכת ההורמונאלית באמצעות תהליך מדיטציה ייחודי המכונה מדיטציית A.S.A .

תהליך עצמי 
תהליך רילקסציה מיידי להרפיית שרירים ויציאה מ Stress.

בנוסף:
קבלת תבניות התנהלות המאפשרות ביצוע משימות ברוגע.

מדידה עצמית של רמות המתח באמצעות כרטיס לזיהוי מתח.
מעקב ורישום אלקטרוני של נתונים המתקבלים מהגוף בזמן התרגול בבית.
הדרכה ותמיכה במקרי התקף.
דיסק מונחה לעבודה הרפיה קבועה

שלומי ישראל
 

טיפול נגד חרדות
OCD, Anxiety

התקפי פניקה
חרדה חברתית פוביות

הפרעת פוסט טראומתית

ללא תרופות
ללא תופעות לוואי

בדוק/בדקי כמה תסמיני סטרס יש לך ?

 
 
מדוע לבצע טיפול נגד חרדות אצל שלומי ישראל הילר?
האם ישנם סיכונים בטיפולים טבעיים נגד חרדה?
מדוע לעשות טיפול נגד חרדה בתהליך המשלב עבודה עצמית?

 

נשים וגברים רבים מבצעים היום טיפולים ברפואה משלימה. לאור העובדות ההצלחה הגבוהה ביותר לטיפול בחרדות קיימת בשיטת A.S.A המשלבת טיפול במרפאה עם טיפול עצמי נגד חרדה בבית.

בשיטת A.S.A השייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית המטופל ניכנס לתהליך טיפולי ממוקד ומואץ נגד חרדות עם הגדרת יעדים וזמנים. זהו איננו טיפול ממושך שאנו מתחילים אותו ואיננו יודעים מתי הוא יסתיים ובכמה הוא יעלה לנו בסוף, אלא זו תוכנית מוגדרת נגד חרדות בעלת שלושה שלבים בלבד ועם מטרה ברורה, למגר את הסטרס, החרדה ותוצאותיו ולהחליפם בחיים נורמלים של בריאות ושלווה.

הצלחת התהליך נגד חרדות והייחודיות שלו הינה בכך שהוא מבוצע בשני מסלולים דינמיים המיושמים במקביל:


במסלול הראשון מתבצע אבחון לאיתור אזורים בגוף בהם קיימת חסימה בזרימת דם עקב קשיון בשרירים (ספאזם) בעיקר באזור בית החזה העליון, הסרעפת ובטן תחתונה. חסימה זו היא הגורם המרכזי למצב הStress כשהתוצאה מכך היא חרדה. כול עוד קיים קישיון בשרירים ובאיברים מבין הגוף שאנחנו במצוקה ובמצב דרוך ולכן הוא מממשיך להפריש את הורמוני הסטרס שפוגעים בנו וגורמים לחרדות.
לאחר הזיהוי והאיתור של אזורי הקשיון מתבצע טיפול באמצעות מגע והכוונת אנרגיות על מנת להמיס את הקשיון ולפרוק את המתח העצור בתוך השרירים המכווצים. פעולה זו תחל את השתחררות מחרדות.
פריקת הקשיון מאפשרת באופן מידי לזרימת דם מוגברת לחדור אל אזור החסימה ולהתחיל להחיות אותו מחדש. הטיפול נגד חרדות הינו משמעותי, ממוקד וקמים ממנו בתחושת הרפיה והקלה גדולה המלווה בתחושת רגיעה ושלווה.
התהליך  מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני ונלקחים מדידות שונות בזמן הטיפול על מנת לוודא שהסטרס נוטרל ושהחרדת תפסק.

במסלול השני  מקבל המטופל את הפיקוד על חייו בתהליך של הכשרה מקיפה ותוכנית הכוללת מתן כלים ממשיים של שיטת A.S.A לטיפול עצמי נגד חרדה בהם הוא מתחיל להשתמש מיד עם תחילת התוכנית.
פעולתו האקטיבית של המטופל גורמת לריסון החרדה, להאצת הריפוי, לאיזון הגוף מבחינה אנרגטית ע"י עידוד של זרימת דם והורמונים בונים אל אזורי החסימות בגוף. בזמן התרגול מאזין המטופל למוסיקה מיוחדת המשפיעה על גלי האלפא במוח.  המטופל מקבל נגן אלקטרוני  המכיל גם תהליכי דמיון מודרך לנטרול סטרס.


התהליך מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני שמופעל בצורה פשוטה וקלה באמצעות שעון מיוחד שמקבל המטופל לביתו אשר מקליט את תגובות הגוף בזמן התרגולים נגד החרדות. המידע שמתקבל נבדק ומעובד במרפאה ומאפשר הכוונת המשך הטיפול על מנת להצליח בצורה מושלמת למגר את החרדות. שיטת A.S.A הינה היחידה בעולם שבה מתבצע תהליך בקרה מסוג זה.

במהלך התוכנית מתקיימים שלושה מפגשים אישיים בהם מתבצעים הערכות מצב על פי אבחון, טיפול נגד החרדות והדרכה. המפגשים מתקיימים אחת לשבועיים וכוללים קשר רצוף עם מנחה התוכנית.

בתום התוכנית קיים המשך קשר תמיכתי בין המטפל למטופל וזאת על מנת לתמוך, להדריך, לייעץ  וכן לסייע בשעת הצורך.
לבוגר השיטה  שמכיר את מנחה התוכנית יש תמיד כתובת ברורה ומידית שהוא יכול לפנות ללא חשש.
תמיכה זאת ניתנת ללא עלות וככול שנדרש
.

שיטת A.S.A המשלבת טיפול במרפאה נגד חרדות עם טיפול עצמי בבית הינה הדרך המבורכת ביותר.
עצם בחירת דרך זו מעידה על הליכה בכיוון נכון מבחינה נפשית. דרך זו מועילה, זמינה ואינה תלויה באחרים. 
תחומי טיפול נוספים הרשומים מטה לרוב
 מפספסים את המטרה. מאחר ולרוב גורמי הלחצים הנם קבועים כך גם צריכים ללמוד ולהשתחרר מהם באופן קבוע. הדבר הנכון הוא ללמוד ולפתח מיומנות עצמית לנטרול המתחים והלחצים ללא תלות במטפלים או כדורים והוצאות כספיות קבועות ויקרות.
לכן, אם את/ה במצב של יכולת להתקלח בכוחות עצמך, לנהוג בכוחות עצמך, וללכת לעבודה ולעבוד בכוחות עצמך? אז את/ה גם תהייה מסוגל לתפעל את שיטת 
A.S.A  ולצאת מהלחצים בכוחות עצמך.טיפול ממוקד ויעיל בשיטת
 Anti Stress Activity
נגד חרדות OCD, Anxiety
התקפי פאניקה
חרדה חברתית, פוביות

תוכנית הטיפול היחידה בישראל הכוללת:
א. טיפול יסודי, שורשי ועוצמתי.
ב. קורס אישי A.S.A לנטרול סטרס בתהליך קצר של 3 מפגשים תוך שימוש בעזרים טכנולוגים מתקדמים.

המרפאה מטפלת גם בחולים שהבריאו מקורונה אך ממשיכים לסבול מתסמינים.

שלומי ישראל-הילר מומחה לטיפול בהפרעות סטרס בעל נסיון רב של 30 שנה עם אלפי מטופלים/ות.
רבים נרפאו בהצלחה של 100%. 

ללא תרופות או תופעות לוואי.
תמיכה אישית גם לאחר סיום התוכנית
.


 שלומי ישראל-הילר משתתף בדיון בוועדת החוקה של הכנסת. תקנות הקורונה

 
 בית הרופאים תל אביב 

 בית חולים אלישע חיפה

שלומי ישראל-הילר הינו מפתח שיטת הטיפול   Anti Stress Activity  ומומחה לפתרון בעיות הנובעות מסטרס, בעל נסיון רב מעל 30 שנה בתחום הרפואה הטבעית בטיפול בחרדות, הפרעות שינה, דיכאון, יתר לחץ דם ומחלות שונות וביניהן פיברומיאלגיה. 

מאז שנת 1994 מטופלים רבים נרפאו במרפאות A.S.A ב 100% הצלחה.

מדוע A.S.A ?
מרבית הרופאים בעולם תומכים באופן ברור וגורף בטיפול המנטרל סטרס. נושא הסטרס נלמד במסגרת לימודי הרפואה הרגילה והמשלימה מתוך הכרה ברורה שזה הגורם מספר אחד היוצר והמדרבן חולי. מרפאות A.S.A הינן היחידות בישראל המתמחות בהפרעות סטרס ומעניקות טיפול ייחודי ומעשי באמצעות שיטת הטיפול Anti Stress Activity אשר הינה העוצמתית, המהירה והמעשית ביותר ברפואה המשלימה בישראל ובעלת הישגים רבים המתועדים באתר, גם בריפוי מחלות המוגדרות ברפואה הרגילה כמחלות כרוניות וביניהן תסמונת פיברומיאלגיה. 
 
שיטת A.S.A מבוצעת בתהליך קצר ב 3 שלבים ללא טיפול תרופתי, ללא תופעות לוואי וללא סבל. לשיטת A.S.A הצלחות מוכחות ומאות חוות דעת המתועדות באתר.  
 
מודאג/ת וסובל/ת ממצב בריאותך?  מחפש/ת פתרון מהיר ויעיל לחרדות?  זאת מחויבות אישית לתת לך את הטיפול והפתרון המקצועי במטרה להבריא.

מיטל נ. בת 34 מחיפה - דיכאון וחרדה

הגעתי למרפאה בהיותי סקפטית האם השיטה היא בכלל תעזור ותעבוד עליי, הרי הייתי במצב נפשי ירוד, לחץ גבוה, חרדה, אגרופובייה, סבלתי בלהמצא במקום סגור עם הרבה אנשים, כאשר הייתי הולכת חשתי סחרחורת בהליכה, כאב ראש יום יומי, נוטלת עד עכשיו כדורים נגד חרדה  שאפילו איתם לא חשתי רגועה. כעת, לאחר שבועיים וחצי אני מרגישה שיפור ניכר, כאב ראש אכן נעלם, לחץ ירד, קיימת יציבות בהליכה, הדופק ירד, תרגילי הרפייה מאוד עוזרים לסטרס. ממליצה לכולם להגיע למרפאה, ולהתחיל חיים חדשים, ולהפטר מחרדות ולחצים.

להמלצה המקורית בכתב יד >>>>>>


סוף לStress, לסבל וללחץ !!!
ובמקומם מקבלים ריפוי, רגיעה, שלווה ומרץ.
וכעת הטבה משמעותית למשלמים בכרטיסי אשראי
 בהצטרפות לתוכנית הריפוי A.S.A  המבוצעת ב-3 מפגשים אישיים.
התקשר/י או מלא/י פרטים ונסייע לך להשתחרר מהחרדות בהקדם   0774050932

הסדר לארגון המורים ועובדי רפא"ל

בתוקף עד
30.4.2024

 
לייעוץ, מידע ואבחון רפואי ראשוני בטלפון עם מנהל מרפאות Anti Stress Activity
שלומי ישראל-הילר
בין השעות 08:00-20:00
התקשר/י 077-4050932