סוף לסטרס ולסבל! השאר/השאירי פרטים ואתקשר אליך בהקדם
מרפאות שלומי ישראל-הילר
בית חולים אלישע חיפה
 ובית הרופאים תל אביב
מומחה לטיפול טבעי בהפרעות סטרס
חרדות, בעיות שינה, פיברומיאלגיה
בשיטת  
Anti Stress Activity
לרשותך ייעוץ חינם 077-4050932
שלומי ישראל-הילר
סדנת Vitality In Business
בשיטת 
Anti Stress Activity


מטרות הסדנא:
נטרול Stress (דחק-לחץ ומתח) , מניעת מחלות, ריפוי עצמי, הגברת
היצירתיות והתפוקה, ייצור ומיקוד כוח פיזי ונפשי לקידום והצלחת העסק/הקריירה.

בעל/ת  עסק יקר/ה

אנו עדים בשנים האחרונות לגרף ברור עם עקומה יורדת של סגירת עסקים קטנים ובינוניים כתוצאה מתנודות השוק בארץ ובעולם.

 
כדי לנהל עסקים בכלל ובשוק כזה בפרט חייבים בעלי העסקים להיות מצוידים בארגז כלים נפשי גדול שיאפשרו להם להישאר שלווים ורגועים ולקבל החלטות מתוך שיקול דעת ולא להגיב מתוך לחץ ופאניקה ולעשות טעויות אל חזור שאחר כך יצטערו עליהן ויבינו שפעלו בפזיזות.
 
מקביל לגרף סגירת העסקים קיים גרף של המוני אנשים שמדרדרים פיזית ונפשית כתוצאה מהמשברים  ומקריסת עסקם. לרובם אין כוח לחזור ולתפקד והם שקועים בחובות.
 
אופיו של האדם העסקי שונה במהותו מאופיו של עובד שכיר. האדם העסקי הינו בעל אישיות של לקיחת סיכונים והתחייבויות ואסור לו להיכנס למצב תרדמה ולשקוע בחלומות. כדי לא להפסיד את ממונו שמושקע בהשקעות שונות.

בעל העסק אינו יכול להרשות לעצמו אובדן ימי עבודה יקרים, אי עמידה בזמנים, פספוס הזדמנויות עסקיות ונטישת לקוחות קיימים בגלל  מצבי תשישות דכדוך ואנרגיה כללית ירודה.

בעל עסק פרטי קטן ובינוני שואף לחסוך בכוח אדם כדי להיות רווחי ולכן נדרש ממנו  הן לשלוט והן לתפקד  במגוון תחומים רחב בו זמנית   ותוך כדי גם לקבל ההחלטות .
 
בעל העסק הקטן חייב לעסוק ולשלוט הן בצד השיווקי ומכירתי  והן בצד התפעולי. מגוון האחריות והמשימות  הינו עצום ולאחר כל זה הוא גם חייב להפעיל את קסמו האישי על מנת לרצות את הלקוחות ולהתחבב על ליבם כדי שימשיכו לפקוד את העסק. 
     
להקים עסקים בישראל זה בהחלט הרפתקאה לא קלה ורוב בעלי העסקים מתבססים על לקיחת הלוואות כדי להפעיל את העסק שלהם.
טבעו של כל אדם הוא להגשים את חלומו. וכך גם בעל העסק שמוכן לעשות מעל ומעבר כדי להצליח ובכל מחיר להגשים את העסק שלו. אלא שברוב המקרים העסק הינו טובעני ודורש פעילות רבה של המון שעות עבודה ללא הרף. בעל העסק יודע, "אם אין אני לי מי לי" ולכן מאפשר לעצמו להיסחף עד כלות ולבטל את עצמו ורצונותיו והכל ולמען המשך הישרדותו. די ברור שלעשות מעל לכוחותיך יום אחרי יום זה מצב שהגוף שלנו לא מסוגל לעמוד בו. מילא עוד במצב שהעסק פורח אז לפחות יש נחמה בפיצוי באיכות החיים אבל במצב ההפוך  של עסק כושל נוצר גם לחץ נפשי ורגשי שהולך ומתגבר.
 
גורם נוסף מלחיץ זהו חוסר היכולת להתפנות כראוי לחיי המשפחה שלא אחת אינה מספיק מודעת למה שקורה בעסק ומתוך כך לא תמיד מתחשבת ומוסיפה שמן למדורת הלחצים. רוב בעלי העסקים שאינם מצוידים בדרכי פריקה של המתח מביאים לביתם את העבודה ואת הלחצים. 
 
המצבים שתארתי עד כה בהם מתמודד בעל העסק גורמים לSTRESS  חזק שבודאי מוכר לך. ברור מאליו שכדי להיות בצד של החזקים, הבריאים והמצליחנים חייבים להיות בצד המנוגד ל Stress והוא המצב של וויטאליות, מאחר ובמצב של תפקוד תחת עומס דרוש ריכוז חזק, זיכרון והמון אנרגיות. צריך בעל העסק להיות בעל "תחנת כוח" שמייצרת אנרגיות ויטאליות בכמויות.

 
אין לי ספק, שגם אתה מעוניין להיות אדם רגוע, ויטאלי ולהצליח בעסקים מבלי להרוס את עצמך. הרעיונות הטובים ביותר מגיעים במצב של רגיעה. רעיון אחד קטן שנולד מתוך השקט מפיח אור ותקווה חדשה.
אנו מקיימים לבעלי עסקים שאינם יכולים להתפנות במהלך השבוע סדנת סופ"ש החל מיום שישי בצהרים ועד מוצאי שבת בבתי מלון מהדרגה הראשונה בחיפה תל אביב ירושלים ואילת.
 
בסדנא זו תוכל/י ללמוד, להתנסות ולתרגל במגוון תהלכים מיוחדים, חווייתיים ומרתקים לנטרול מצבי
STRESS , הגברת הויטאליות וייצור ומיקוד כוח פיזי ונפשי לקידום העסק

מנחה הסדנא:
שלומי ישראל פיתח ומפעיל את שיטת Anti Stress Activity  משנת 1994.
מנהל את מרפאות My Way  בוגר הקולג' הישראלי לרפואה טבעית,
מטפל בהילינג אנרגטי,
יוצר ומנחה את סדנאות Vitality In Life/Work/Business ,
קורסי מטפלים בהילינג אנרגטי
ודיסקים לעבודה עצמית.

תעודה
הקורס מקנה תעודת בוגר   "Vitality In Business"  בשיטת
A.S.A  Anti Stress Activity  לנטרול מצבי STRESS והגברת הויטאליות
.
 

מיסוי: תינתן חשבונית מס לצורך ניכוי מס.
לייעוץ רפואי עם מפתח שיטת A.S.A 
שלומי ישראל-הילר
בין השעות
08:00-20:00 התקשר/י
077-4050932
שלומי ישראל