סוף לסטרס ולסבל! השאר/השאירי פרטים ואתקשר אליך בהקדם
מרפאות שלומי ישראל-הילר
בית חולים אלישע חיפה
 ובית הרופאים תל אביב
מומחה לטיפול טבעי בהפרעות סטרס
חרדות, בעיות שינה, פיברומיאלגיה
בשיטת  
Anti Stress Activity
לרשותך ייעוץ חינם 077-4050932
שלומי ישראל-הילר
שלום ש. בן 29 מחיפה - הפרעות שינה וחרדות

כשהגעתי למרפאה סבלתי מחרדות וחוסר שינה ירוד עד רמת חוסר תפקוד בעסק. בעקבות השיטה , אפקט היה מיידי אחרי שבוע הרגשתי כבר בהרבה יותר טוב וחזרתי לנהל את העסק. למדתי איך לשלוט בלחץ יום יומי. קבלתי כלים איך לשחרר לחץ וסטרס יום יומי. בעקבות הטיפולים הפסקתי לחלוטין עם הכדורים.

להמלצה המקורית בכתב יד >>>>>>

הדס חן בת 40 מירושלים שסבלה מהפרעות שינה מספרת על הטיפול אצל שלומי ישראל-הילר

הגעתי לתוכנית בצורה לכאורה אקראית ובזמן של לחץ לא סטנדרתי, מעבר לשיגרה הקבועה שלי, ואני מאמינה שללא התוכנית לא הייתי עוברת את התקופה בצורה כה רגועה ושקולה. אני מאמינה שאלוקים הפנה אותי לשלומי הילר ולתוכנית שלו על מנת לעזור לי באופן ספציפי בעת כזו ובאופן כללי לחיים בכלל .
הגעתי עם בעיות של
הפרעות שינה נוראיות שנמשכו כ-3 שנים. וכעת אני ישנה רגוע ושלו כמו שחלמתי.        

 

סוף לStress, לסבל וללחץ !!!
ובמקומם מקבלים ריפוי, רגיעה, שלווה ומרץ.
וכעת הטבה משמעותית למשלמים בכרטיסי אשראי
בהצטרפות לתוכנית הריפוי A.S.A  המבוצעת ב-3 מפגשים אישיים.
התקשר/י או מלא/י פרטים ונסייע לך לישון בהקדם  0774050932
הסדר לארגון המורים ועובדי רפא"ל
בתוקף עד
31.7.2024

 
 

מה הן הפרעות שינה?

הפרעות שינה / נדודי שינה הינה התופעה הבולטת ביותר בעולם המערבי.
חוזים שעד שנת 2020 יותר ממחצית אוכלוסית ניו יורק תצרוך כדורי שינה כתוצאה מהפרעות שינה..

איך הגענו למצב כזה שרבים מאיתנו סובלים מהפרעות שינה ונדודי שינה ונזקקים לסמי הרדמה?
הפרעות שינה מוגדרות כמחלה/בעיה פסיכוסומאטית והכוונה לכך שישנו קשר תגובתי ברור לדרך שבה הגוף שלנו קולט את המתרחש סביבו ומושפע מכך. השפעה זו של תחושת "סכנה" מפעילה מנגנון אוטמטי הבא לידי ביטוי בפקודות מוחיות לא רצוניות הגורמות לכיווצי שרירים (מצב דרוך כמו בשדה קרב) והפרשות של הורמוני "הישרדות". מצב זה מכונה בעולם הרפואי סטרס.
מנגנון זה המופעל בתדירות גבוהה ומתמשכת גורם לנזקים חמורים ולעיתים בלתי הפיכים והוא השורש של רוב המחלות "המודרניות". מנגנון זה, הצורך מהגוף משאבים רבים, גורם להחלשות והתמוטטות הדרגתית של כל מערכות הגוף לרבות המערכת החיסונית.

עוצמת ההתמוטטויות מלווה בסימנים ואיתותים שונים לעיתים פיזיולוגיים ולעיתים  נפשיים המייצרים תחושות רגשיות קשות שקשה לחוות אותן.
בעיות השינה נגרמות בברור כתגובה לרמת מתח גבוהה והתנהלות באנרציה ריגשית ברמה גבוהה. זהו סטרס חזק שאיננו זוכה לאיזון או פריקה. בעל הסטרס אינו יודע כיצד לנטרל את המתח שנצבר שמתאפיין בהצפת רגשות ומחכה ומחכה בחוסר אונים להעלמותו על מנת להירדם. המתח גם תוקף בשינה עצמה וגורם להתעוררויות בלתי פוסקות.

חוסר שינה אפילו ללילה אחד כבר גורם לתחושת השתגעות ותחושות קשות של חוסר איזון וקושי בתפקוד. אכן כך מתחילות הצרות וכשהגוף לא מקבל את הזמן הדרוש כדי לקיים את הרוטינה הביולוגית שלו מתחילה להיווצר תשתית מחלתית. חוסר שינה גם יכול להיגרם כתוצאה ממשבר קשה שפוקד את האדם ומטריף את דעתו באשר לחיפוש אובססיבי של פתרונות.

פרידה, פיטורין, איום, ומחשבות מסוג מה יהיה? מגבירות את רמת הדאגה ומונעות שינה.
כאן גם מתחילה תסמונת של חרדה. בעיקרון החרדה הינה תופעה "חיובית" באשר לדרך שבא מערכת הגוף-נפש שלנו מבקשת להעביר לנו מידע על רמות הרזרבה האנרגטית שלנו שהולכות ונחלשות בהדרגה.

להיות חרד משמע להיות כלוא בתוך מצב מגביל ומייסר. התופעה עצמה מייצרת אפקט המכונה "הפחד מהפחד".
אצל רוב סובלי הפרעות השינה ישנה תופעה של שרירים פנימיים מכווצים המעידים על כך שבעל ההפרעה נמצא במצב דרוך. להיות במצב של דריכות לאורך זמן גומר  את מצבורי האנרגיה  שלנו והדבר בא לידי ביטוי בהתמוטטויות של מערכת העצבים.
מעבר לדריכות בשרירים קיימת גם תופעה של נשימה שטחית ותפוקת נשימה שאינה מספקת.
מבחינה אנרגטית קיימת בדרך כלל חסימה בבלוטות הורמונאליות בבסיס הגוף ובקודקודו.

לא אחת מתלווה למחלה תופעת חרדה ומחשבות טורדניות כתוצאה מאובדן השליטה והתגברות הסימפטומים.

במידה וכעת את/ה מודע/ת לסיבות שגרמו למצבך והנך מחפש/ת פתרון קבוע, סופי, טבעי וללא כדורים כימיים, שיטת A.S.A תעזור לך לקבל שליטה מהירה על הבעיה, להבריא, להשתחרר מהפרעות שינה ולחיות חיים רגילים.


 
טיפול ממוקד ויעיל בשיטת
 Anti Stress Activity

נגד הפרעות שינה
Insomnia

תוכנית הטיפול היחידה בישראל הכוללת:
א. טיפול יסודי, שורשי ועוצמתי.
ב. קורס אישי A.S.A לנטרול סטרס בתהליך קצר של 3 מפגשים תוך שימוש בעזרים טכנולוגים מתקדמים.

המרפאה מטפלת גם בחולים שהבריאו מקורונה אך ממשיכים לסבול מתסמינים.

שלומי ישראל-הילר מומחה לטיפול בהפרעות סטרס בעל נסיון רב של 30 שנה עם אלפי מטופלים/ות.
רבים נרפאו בהצלחה של 100%. 

ללא תרופות או תופעות לוואי.
תמיכה אישית גם לאחר סיום התוכנית
.

ל- 870 המלצות ותודות >
להסבר על תוכנית A.S.A  אישית >
לקביעת תור וקבלת ייעוץ רפואי חינם >
פירוט הסדרי נגישות במרפאות>


 שלומי ישראל-הילר משתתף בדיון בוועדת החוקה של הכנסת. תקנות הקורונה

 
בית הרופאים תל אביב
בית חולים אלישע חיפה

שלומי ישראל-הילר הינו מפתח שיטת הטיפול   Anti Stress Activity  ומומחה לפתרון בעיות הנובעות מסטרס, בעל נסיון רב מעל 30 שנה בתחום הרפואה הטבעית בטיפול בחרדות, הפרעות שינה, דיכאון, יתר לחץ דם ומחלות שונות וביניהן פיברומיאלגיה. 

מאז שנת 1994 מטופלים רבים נרפאו במרפאות A.S.A ב 100% הצלחה.
 

מדוע A.S.A ?
מרבית הרופאים בעולם תומכים באופן ברור וגורף בטיפול המנטרל סטרס. נושא הסטרס נלמד במסגרת לימודי הרפואה הרגילה והמשלימה מתוך הכרה ברורה שזה הגורם מספר אחד היוצר והמדרבן חולי. מרפאות A.S.A הינן היחידות בישראל המתמחות בהפרעות סטרס ומעניקות טיפול ייחודי ומעשי באמצעות שיטת הטיפול Anti Stress Activity אשר הינה העוצמתית, המהירה והמעשית ביותר ברפואה המשלימה בישראל ובעלת הישגים רבים המתועדים באתר, גם בריפוי מחלות המוגדרות ברפואה הרגילה כמחלות כרוניות וביניהן תסמונת פיברומיאלגיה. 
 
שיטת A.S.A מבוצעת בתהליך קצר ב 3 שלבים ללא טיפול תרופתי, ללא תופעות לוואי וללא סבל. לשיטת A.S.A הצלחות מוכחות ומאות חוות דעת המתועדות באתר.
 
 
 
מודאג/ת וסובל/ת ממצב בריאותך?  מחפש/ת פתרון מהיר ויעיל להפרעות שינה?  זאת מחויבות אישית לתת לך את הטיפול והפתרון המקצועי במטרה להבריא.
מדוע לעשות טיפול נגד הפרעות שינה בתהליך המשלב עבודה עצמית?
האם ישנם סיכונים בטיפולים טבעיים נגד הפרעות שינה?
מדוע דווקא לבצע טיפול נגד הפרעות שינה אצל שלומי ישראל הילר?


נשים וגברים רבים מבצעים היום טיפולים ברפואה משלימה. לאור העובדות ההצלחה הגבוהה ביותר לטיפול בהפרעות שינה קיימת בשיטת A.S.A המשלבת טיפול במרפאה עם טיפול עצמי נגד חרדה בבית. 

בשיטת A.S.A השייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית המטופל ניכנס לתהליך טיפולי ממוקד ומואץ נגד הפרעות שינה עם הגדרת יעדים וזמנים. זהו איננו טיפול ממושך שאנו מתחילים אותו ואיננו יודעים מתי הוא יסתיים ובכמה הוא יעלה לנו בסוף, אלא זו תוכנית מוגדרת נגד הפרעות שינה בעלת שלושה שלבים בלבד ועם מטרה ברורה, למגר את הסטרס, הפרעות שינה ותוצאותיו ולהחליפם בחיים נורמלים של בריאות ושלווה.

הצלחת התהליך נגד הפרעות שינה והייחודיות שלו הינה בכך שהוא מבוצע בשני מסלולים דינמיים המיושמים במקביל:

במסלול הראשון מתבצע אבחון לאיתור אזורים בגוף בהם קיימת חסימה בזרימת דם עקב קשיון בשרירים (ספאזם) בעיקר באזור בית החזה העליון, הסרעפת ובטן תחתונה. חסימה זו היא הגורם המרכזי למצב הStress כשהתוצאה מכך היא הפרעות שינה. כול עוד קיים קישיון בשרירים ובאיברים מבין הגוף שאנחנו במצוקה ובמצב דרוך ולכן הוא מממשיך להפריש את הורמוני הסטרס שפוגעים בנו וגורמים להפרעות שינה.
לאחר הזיהוי והאיתור של אזורי הקשיון מתבצע טיפול באמצעות מגע והכוונת אנרגיות על מנת להמיס את הקשיון ולפרוק את המתח העצור בתוך השרירים המכווצים. פעולה זו תחל את השתחררות מהפרעות שינה.
פריקת הקשיון מאפשרת באופן מידי לזרימת דם מוגברת לחדור אל אזור החסימה ולהתחיל להחיות אותו מחדש. הטיפול נגד הפרעות שינה הינו משמעותי, ממוקד וקמים ממנו בתחושת הרפיה והקלה גדולה המלווה בתחושת רגיעה ושלווה.
התהליך  מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני ונלקחים מדידות שונות בזמן הטיפול על מנת לוודא שהסטרס נוטרל והפרעות שינה יפסקו.

במסלול השני  מקבל המטופל את הפיקוד על חייו בתהליך של הכשרה מקיפה ותוכנית הכוללת מתן כלים ממשיים של שיטת A.S.A לטיפול עצמי נגד הפרעות שינה בהם הוא מתחיל להשתמש מיד עם תחילת התוכנית.
פעולתו האקטיבית של המטופל גורמת לריסון הפרעות שינה, להאצת הריפוי, לאיזון הגוף מבחינה אנרגטית ע"י עידוד של זרימת דם והורמונים בונים אל אזורי החסימות בגוף. בזמן התרגול מאזין המטופל למוסיקה מיוחדת המשפיעה על גלי האלפא במוח.  המטופל מקבל נגן אלקטרוני  המכיל גם תהליכי דמיון מודרך לנטרול סטרס והפרעות שינה.

התהליך מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני שמופעל בצורה פשוטה וקלה באמצעות שעון מיוחד שמקבל המטופל לביתו אשר מקליט את תגובות הגוף בזמן התרגולים נגד הפרעות שינה. המידע שמתקבל נבדק ומעובד במרפאה ומאפשר הכוונת המשך הטיפול על מנת להצליח בצורה מושלמת למגר את הלחץ נפשי. שיטת A.S.A הינה היחידה בעולם שבה מתבצע תהליך בקרה מסוג זה.

במהלך התוכנית מתקיימים שלושה מפגשים אישיים בהם מתבצעים הערכות מצב על פי אבחון, טיפול נגד הלחץ נפשי  והדרכה. המפגשים מתקיימים אחת לשבועיים וכוללים קשר רצוף עם מנחה התוכנית.

בתום התוכנית קיים המשך קשר תמיכתי בין המטפל למטופל וזאת על מנת לתמוך, להדריך, לייעץ  וכן לסייע בשעת הצורך.
לבוגר השיטה  שמכיר את מנחה התוכנית יש תמיד כתובת ברורה ומידית שהוא יכול לפנות ללא חשש.
תמיכה זאת ניתנת ללא עלות וככול שנדרש.

שיטת A.S.A המשלבת טיפול במרפאה נגד הפרעות שינה עם טיפול עצמי בבית הינה הדרך המבורכת ביותר. עצם בחירת דרך זו מעידה על הליכה בכיוון נכון מבחינה נפשית. דרך זו מועילה, זמינה ואינה תלויה באחרים. 

תחומי טיפול נוספים הרשומים מטה לרוב מפספסים את המטרה. מאחר ולרוב גורמי הלחצים הנם קבועים כך גם צריכים ללמוד ולהשתחרר מהם באופן קבוע. הדבר הנכון הוא ללמוד ולפתח מיומנות עצמית לנטרול המתחים והלחצים ללא תלות במטפלים או כדורים והוצאות כספיות קבועות ויקרות.
לכן, אם את/ה במצב של יכולת להתקלח בכוחות עצמך, לנהוג בכוחות עצמך, וללכת לעבודה ולעבוד בכוחות עצמך? אז את/ה גם תהייה מסוגל לתפעל את שיטת A.S.A  ולצאת מהלחצים בכוחות עצמך. 

טיפול נגד הפרעות שינה

Insomnia

ללא תרופות
ללא תופעות לוואי

בדוק/בדקי כמה תסמיני סטרס יש לך ?דרכי הטיפול בהפרעות שינה בשיטת A.S.A

(תוכנית אישית ממוקדת של 3 מפגשים וללא טיפול תרופתי)
בדרך כלל מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי והקלה כבר בטיפול הראשון.
להסבר מפורט על הטיפול והתהליך הקלק/י

טיפול אישי
פריקה משמעותית של מתח מהגוף, פתיחה ושחרור נקודת לחץ והרפיית שרירים מלאה לנטרול ספאזם.

טיפול עיקרי + טיפולי חיזוק.
(הטיפול מותאם אישית לפי ממצאי האבחון)

תהליך עצמי 
הגברת תפוקת הנשימה באמצעות תרגילים ייחודיים המגבירים את רמת הויטאליות ומחזקים את המערכת החיסונית.

תהליך עצמי 
שליטה במערכת העצבים והמערכת ההורמונאלית באמצעות תהליך מדיטציה ייחודית המכונה מדיטציית A.S.A .

תהליך עצמי
תהליך רילקסציה מיידי להרפיית שרירים ויציאה מ Stress.

בנוסף:

קבלת תבניות התנהלות המאפשרות ביצוע משימות ברוגע.
מעקב ורישום אלקטרוני של נתונים המתקבלים מהגוף בזמן התרגול בבית.
מדידה עצמית של רמות המתח באמצעות כרטיס לזיהוי מתח.
הדרכה ותמיכה במקרי הצורך.
דיסק מונחה לעבודה הרפיה קבועה.

שלומי ישראל
לייעוץ, מידע ואבחון רפואי ראשוני בטלפון עם מנהל מרפאות   Anti Stress Activity 
שלומי ישראל-הילר
בין השעות 08:00-20:00
התקשר/י 077-4050932
שלומי ישראל