סוף לסטרס ולסבל! השאר/השאירי פרטים ואתקשר אליך בהקדם
מרפאות שלומי ישראל-הילר
בית חולים אלישע חיפה
 ובית הרופאים תל אביב
מומחה לטיפול טבעי בהפרעות סטרס
חרדות, בעיות שינה, פיברומיאלגיה
בשיטת  
Anti Stress Activity
לרשותך ייעוץ חינם 077-4050932
שלומי ישראל-הילר


בדוק/בדקי כמה תסמיני סטרס יש לך>>>>

​בין היתר ה Stress הינו סוג של מודל תבנית התנהגות  מוטעה שנרכש כבר בילדות ומופעל במשך שנים, קשור למנגנון ההישרדות שלנו  ומבטא מצב של חוסר אנרגיות והמשך פעילות מתוך חוסר ברירה המלווה בתחושות גופניות ורגשיות לא נעימות כמו ייאוש. כל העת כשאנחנו בStress  הגוף שלנו מאבד אנרגיות, מכווץ בשרירים, דרוך ומופרשים בו  במשך שעות רבות כל יום חומרים הרסניים ומסוכנים המכונים הורמונים הורסים. המצב המדאיג גורם לנו להתמקד ללא הפסק על מנת לנטרל את גורם הסטרס ע"י פעילות ממושכת הבאה לידי ביטוי בחוסר יכולת לנוח.

כשיש
Stress חזק ונאלצים לחשוב על הרבה דברים בבת אחת כתוצאה מריבוי משימות מאבדים את יכולת השליטה והמיקוד ונכנסים למצב של תשישות וריחוף. זהו מצב מסוכן בו מאבדים תשומת לב  וריכוז  לפרקי זמן קצרים דבר הגורם לתאונות דרכים. לרוב יכולת ההתמקדות של הטיפוס הסטרסי הן לטווח הקצר בלבד וגם זיכרונו חלש. לדוגמא: האדם הסטרסי קורא מספר דפים בספר ולאחר רגע אחד אתה שואל אותו מה קראת? והוא אינו זוכר וגם אינו יכול לספר לך. הוא נכנס לאוטו מתחיל לנסוע ופתאום נזכר שאינו זוכר אם כיבה את המגהץ או נעל את הדלת ונאלץ לחזור לביתו ולבדוק.
 כך קורה גם בחייו הוא חי אותם אבל שום דבר אינו נקלט באמת  אין הטמעה של החוויות יש רק עיסוק מתמיד בשאלה מה יהיה מלווה בדאגה? והיתר הכל כיבוי שריפות. קיומו הרצוף והדומיננטי של ההורמון ההורס בגוף אינו מאפשר תחושות אושר וסיפוק אלא רק מגביר את תחושות הפחד, הדאגה והחרדה אצלנו.
 דע/י לך ש
Stress  ואושר הם שני ניגודים.
אושר הינו סוג של מצב פנימי בו מופרשים בגוף חומרים המכונים הורמונים בונים המאפשרים לחוות שקט ושלווה ולחיות עם עצמך בהרמוניה ואהבה. משתמשי שיטת A.S.A הם אנשים שרוצים לחיות חיים מלאים ולעשות את מה שאת/ה עושה אבל מתוך מקום של שלווה ובמודעות.

      בודאי גם את/ה יודע/ת על אנשים  שידעו שיש להם בעיית
Stress ולא טיפלו בה בזמן ונאלצו להבין בסוף שכל המאמצים והריצות שעשו בחיים היו לשווא? במקום להינות מההגעה להצלחה ומפירות הצלחה הם חוו התרסקות כלכלית, גירושין, חולי וחזרו את כל הדרך אחורה. העובדות הן שהסובלים מStress לא רק נהרסים בעצמם אלא גם את בני זוגם ושבעצם בהיותם הורים הם משמשים כמודל לחיקוי לילדיהם וחלילה אינם רוצים שבדרכם הטועה יהרסו גם אותם.  


עובדות על תופעת ה
Stress

Stress (דחק - מתח ולחץ) הינו האויב מספר אחד של החיים המודרניים.
בכל יום ויום מתפרסמים נתונים חדשים על כמות התקפי הלב, מקרי דום הלב והשבץ המוחי בקרב אנשים צעירים (מתחת לגיל 40) וכן גדל מעגל המצטרפים לשלל סוגי המחלות ובעיקרן הסרטן. כמות האנשים שמתים בתאונות דרכים ומפגועי טרור ואפילו איידס הינו אפסי לעומת אלה שקורסים בגלל Stress. משפחות שלמות נהרסות מידי יום באופן פתאומי ואיכות חייהן נפגעת בגלל ה
Stress.

המתחים שנוצרים כתוצאה מקשיי תפקוד במקום העבודה וכשלים במערכות יחסים מחלחלים לתוך הבתים שלנו ופוגעים בנו ובילדים שלנו  יותר ויותר אנשים צורכים כדורי שינה ומשככי כאבים כדי לעמוד בלחץ ולתפקד בכל מחיר, כדורים אלה רק מטשטשים את הבעיות אבל לא מרפאים כלל. בנוסף חלק מהסובלים מStress  חווים קושי בריכוז והסתגלות לאורך זמן במסגרות של עבודה וזוגיות. קיים אצלם קושי גם בהשגת מסגרות אלו וגם ביכולת ההתמדה והשהות בהן.

לאיזה נזקים גורם ה
Stress
בתחום הרפואי כל קשת המחלות הפסיכוסומאטיות: אסטמה, בעיות נשימה ועיכול, עצירות, מיגרנות, קושי בכניסה להריון והחזקת הריון, כאבים שונים, בעיות שינה, השמנה ואכילה כפייתית, לחץ דם גבוהה, פסוריאזיס, חריקת שיניים, הפרעות במחזור, לחצים בחזה, סחרחורות.

בתחום הנפשי: חרדות, בעיות קשב ריכוז והתמדה, עצבנות, חוסר סבלנות, דיכאון, תוקפנות, שינויים במצבי רוח, ביטחון עצמי ירוד, מערכות יחסים רדודות, אין הטמעת חוויות, זיכרון חלש, התעסקות מתמדת רק במה שקשור להישרדות, קשרים כוחניים, תחושת ריקנות ונטייה לבזבזנות, התמכרויות שונות כמו עישון.

להיות ב
Stress פירושו להיקלע ולחיות במצב קורבני שמייצר צרחות נוראיות וכעסים על כל העולם ועל עצמך. הדרך הנכונה  לצאת ממצב קורבני זה היא ע"י לקיחת אחריות בנושא הבריאותי.  כשיש סימנים מקדימים או בעיה קיימת ולא עושים דבר נוצר מצב חמור עוד יותר שבו נכנסים למעגל של חוסר אונים שמגביר את ה Stress ומייצר חרדות קיומיות.
 
המילה חרדה ותחושת החרדה כבר נאמרות באופן טבעי בכל בית כאילו מדובר בצו הגורל.

לצערנו סופם של "בעלי" ה
Stress  גם כואב וגם יקר וכשכבר אין להם ברירה  הם  מתחילים לרוץ בסערת רגשות ומפרנסים כל אחד שנקלע בדרכם. לרוב הם נזכרים מאוחר מדי ומוכנים לתת הכול כדי להירפא גם כשהם ובני משפחותיהם כבר יודעים שזה מאוחר מדי. 
 
לא כך הדבר ואפשר גם אחרת  !!!

שלומי ישראל-הילר
Stress וגמרנו...

דאגה, אשמה, כעס, איום, שחיקה, עייפות, אובדן, הם חלק מהגורמים המפעילים את מנגנון הסטרס.
אצל כל אדם קיימים בגוף שני מנגנונים, האחד מנגנון שמפעיל את הגוף באופן נורמלי ומסודר מבחינה ביולגית וכימית ואנו מרגישים זאת ע"י מערכת רגשות חיוביים ותחושת נמרצות, והשני, מנגנון חרום שנכנס לפעולה כשאנו במצב של לחץ נפשי וגופני. מנגנון זה הינו מנגנון הסטרס אשר עושה כל מאמץ להחזיר את הגוף למצב ביולוגי כימי מסודר וזאת ע"י הגברת הורמוני הסטרס בדם.
סוף לStress, לסבל וללחץ !!!
ובמקומם מקבלים ריפוי, רגיעה, שלווה ומרץ.
וכעת הטבה משמעותית למשלמים בכרטיסי אשראי  בהצטרפות לתוכנית הריפוי A.S.A המבוצעת ב-3 מפגשים אישיים.

התקשר/י או מלא/י פרטים ונסייע לך להתחזק ולהבריא בהקדם  0774050932

הסדר לארגון המורים ועובדי רפא"ל

בתוקף עד
30.4.2024