סוף לסטרס ולסבל! השאר/השאירי פרטים ואתקשר אליך בהקדם
מרפאות שלומי ישראל-הילר
בית חולים אלישע חיפה
 ובית הרופאים תל אביב
מומחה לטיפול טבעי בהפרעות סטרס
חרדות, בעיות שינה, פיברומיאלגיה
בשיטת  
Anti Stress Activity
לרשותך ייעוץ חינם 077-4050932
שלומי ישראל-הילר

מהי שיטת אנטי סטרס אקטיביטי 
 ?​ Anti Stress Activity

כיצד היא גורמת למוח לייצר הורמוני ריפוי ושלווה?


שיטת אנטי סטרס אקטיבי Anti Stress Activity    היא שיטה טיפולית ייחודית ברפואה משלימה המשלבת טיפול אישי ואפקטיבי בשילוב עבודה עצמית בתהליך רפואי מהיר מאוד של שלושה מפגשים בלבד. מטרת התהליך הינה להשתחרר במהירות מהחולי וגם לסיים את מצבי התלות של המטופל במטפל. התהליך בנוי על שיתוף  באופן מלא של המטופל  בתהליך הריפוי שלו. המטופל יוצא מיד ממצב חוסר האונים למצב שליטה ומגביר מיום ליום את בטחונו העצמי. 

השיטה פותחה ע"י שלומי ישראל - מומחה להילינג אנרגטי וריפוי קבוצתי ומיושמת בהצלחה מאז שנת  1994 .
השיטה מאפשרת למשתמש בה למדוד ולדעת בצורה חד משמעית בכול רגע ורגע מהי רמת המתח הפיזי/נפשי ולאחר מכן לבצע תהליך אישי קצר לנטרול המתח ובדיקה חוזרת לבקרה.
כך מפתחים בדרך קלה ופשוטה מיומנות ליצירת שיווי משקל פיזי/נפשי שמשנה את התבנית הביולוגית כימית שלנו ומשנה את המגמה האנרגטית וההורמונלית שלנו משימוש בהורמונים "הורסים" לשימוש בהורמונים "בונים".

מי יכול להנות משיטת A.S.A ?
כול מי שכבר סובל ממתח לחץ ותוצאותיו הבריאותיות, ומבקש להבריא ולפתח מיומנות עצמאית כדי להשתחרר מתלות בכדורים ומטפלים וכן לאנשים בריאים שחווים קושי בהשגת מטרות, ירידה באיכות החיים וחוסר באנרגיות.

המצב:
החיים היום מאוד טעונים, מלאי משימות, לחצים, מתחים ועצבים. ההתנהלות היום יומית דומה לשדה קרב בו אנו נדרשים להילחם על כל דבר ועניין כשאין ברשותנו שום אמצעי הגנה.  כבר במהלך היום אנו מוצאים את עצמנו עייפים לחוצים וחסרי סבלנות. ברוב המקרים אנו גוררים  את עצמנו אל תוך הלילה כשאנו מרגישים גמורים  ומותשים. המתחים הרבים מקשים על רמת התפקוד, וגורמים לחיפוש  אחר מרגיעים מידיים כמו עישון, זלילה ואלכוהול.

הרקע:
המטופלים שלי מזה 22 שנה הם אנשים שמבקשים להשתנות לא בדרך של כפיה כוחנית על עצמם, אלא בדרך של הבנה חיובית, שכדי להצליח להתגבר על חולשות ומחלות, ולפרוץ לדרך חדשה צריך לפתור את הבעיה השורשית של המתחים. במרפאות ובסדנאות אני שמח להעניק להם טיפולים, ידע ברפואה משלימה, הדרכה, ליווי, כלים ותוכנית אימונים, שמאפשרים להם בתהליך למידה קצר לייצר הרבה יותר אנרגיה ויטאלית מאשר הייתה להם ולמקד כוח לפריצה, ריפוי ולגבור על הקשיים והמתחים.

המטרה:
נטרול Stress (דחק, מתח, לחץ, עצבנות), ריפוי ומניעת מחלות, ריפוי עצמי, הגברת  הויטאליות, היצירתיות והתפוקה, ייצור ומיקוד כוח פיזי ונפשי לקידום והצלחה בכל מישורי החיים לרבות העסק/הקריירה. כשיש לגוף אנרגיה ויטאלית מספקת לעולם אין Stress וחולי אבל יש בריאות והצלחה.

תוכנית A.S.A:
תהליך רגוע ומרתק הכולל: אבחון, טיפולים, הסברים, חוויות, התנסויות וקבלת כלים לשימוש עצמי בחיי היום יום בזמני הפעלה קצרים ומדויקים של מספר דקות.

יישום שיטת A.S.A מאיץ ריפוי בצורה משמעותית:
חרדות, לחץ נפשי, מתחים, עצבנות, עייפות, חרדות (טיסה, נהיגה, בחינות ועוד), קשיים בתפקוד המיני, עישון, השמנה ואכילה כפייתית, בעיות קשב ריכוז והתמדה, בעיות שינה, קושי בכניסה להריון והחזקת הריון, חוסר סבלנות, דיכאון, עצירות, מחלות נשימה ועיכול, אסטמה, מיגרנות, פסוריאזיס, חריקת שיניים, כאבים שונים, לחצים בחזה, מועקה, תעוקה, הזעת יתר ועוד... 
                 
במרפאה מתקיימת תוכנית אישית ובנוסף יש מספר סדנאות קבוצתיות קצרות וארוכות בהן ניתן ללמוד את השיטה:

תוכנית הטיפול והדרכת שיטת A.S.A באופן אישי בשלושה מפגשים כוללת:
פגישה העורכת כשעתיים וכוללת: טיפול, הדרכה אישית, איזון לשחרור לחצים וחסימות  והכנסת הגוף לתהליך ריפוי והחלמה.
 ןעןד 2 טיפולים נוספים מדי שבועיים לבקרה ואיזון.
 יינתנו כלים לנטרול סטרס והשתחררות ממצוקות.
 תמיכת שרותי מוקד להדרכה וסיוע במשך שנה בסיום התוכנית, ללא עלות נוספת.
 (השיטה שייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית/טבעית וללא טיפול תרופתי)

בשיטת A.S.A השייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית המטופל ניכנס לתהליך טיפולי ממוקד ומואץ עם הגדרת יעדים וזמנים. זהו איננו טיפול ממושך שאנו מתחילים אותו ואיננו יודעים מתי הוא יסתיים ובכמה הוא יעלה לנו בסוף, אלא תוכנית מוגדרת בעלת שלושה שלבים בלבד ועם מטרה ברורה, למגר את הסטרס ותוצאותיו ולהחליפם בחיים נורמלים של בריאות ושלווה.
הצלחת התהליך והייחודיות שלו הינה בכך שהוא מבוצע בשני מסלולים דינמיים המיושמים במקביל:


במסלול הראשון מתבצע אבחון לאיתור אזורים בגוף בהם קיימת חסימה בזרימת דם עקב קשיון בשרירים (ספאזם) בעיקר באזור בית החזה העליון, הסרעפת ובטן תחתונה. חסימה זו היא הגורם המרכזי למצב הStress . כול עוד קיים קישיון בשרירים ובאיברים מבין הגוף שאנחנו במצוקה ובמצב דרוך ולכן הוא מממשיך להפריש את הורמוני הסטרס שפוגעים בנו.
לאחר הזיהוי והאיתור של אזורי הקשיון מתבצע טיפול באמצעות מגע והכוונת אנרגיות על מנת להמיס את הקשיון ולפרוק את המתח האצור בתוך השרירים המכווצים.
פריקת הקשיון מאפשרת באופן מידי לזרימת דם מוגברת לחדור אל אזור החסימה ולהתחיל להחיות אותו מחדש. הטיפול הינו משמעותי, ממוקד וקמים ממנו בתחושת הרפיה והקלה גדולה המלווה בתחושת רגיעה ושלווה.
התהליך  מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני ונלקחות מדידות שונות בזמן הטיפול על מנת לוודא שהסטרס נוטרל.

במסלול השני מקבל המטופל את הפיקוד על חייו בתהליך של הכשרה מקיפה ותוכנית הכוללת מתן כלים ממשיים של שיטת A.S.A לטיפול עצמי, בהם הוא מתחיל להשתמש מיד עם תחילת התוכנית.
פעולתו האקטיבית של המטופל גורמת  להאצת הריפוי, לאיזון הגוף מבחינה אנרגטית ע"י עידוד של זרימת דם והורמונים בונים אל אזורי החסימות בגוף. בזמן התרגול מאזין המטופל למוסיקה מיוחדת המשפיעה על גלי האלפא במוח.  המטופל מקבל נגן אלקטרוני  המכיל גם תהליכי דמיון מודרך לנטרול סטרס.

התהליך מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני שמופעל בצורה פשוטה וקלה באמצעות שעון מיוחד שמקבל המטופל לביתו אשר מקליט את תגובות הגוף בזמן התרגולים. המידע שמתקבל נבדק ומעובד במרפאה ומאפשר הכוונת המשך הטיפול על מנת להצליח בצורה מושלמת. שיטת A.S.A הינה היחידה בעולם שבה מתבצע תהליך בקרה מסוג זה.

במהלך התוכנית מתקיימים שלושה מפגשים אישיים בהם מתבצעות הערכות מצב על פי אבחון, טיפול והדרכה. המפגשים מתקיימים אחת לשבועיים וכוללים קשר רצוף עם מנחה התוכנית.

בתום התוכנית קיים המשך קשר תמיכתי בין המטפל למטופל וזאת על מנת לתמוך, להדריך, לייעץ  וכן לסייע בשעת הצורך.
לבוגר השיטה שמכיר את מנחה התוכנית יש תמיד כתובת ברורה ומיידית אליה הוא יכול לפנות ללא חשש.
תמיכה זאת ניתנת ללא עלות וככול שנדרש.

ב.  סדנת "Vitality In Life" סופ"ש חמישי עד מוצ"ש לקבלת כלים בסיסיים ומטרתה התפתחות רוחנית, השתחררות ממצוקות אישיות, הדרכה לריפוי מחלות, מניעת מחלות  ע"י נטרול מצבי Stress  והשגת מטרות אישיות. (השיטה שייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית/טבעית וללא טיפול תרופתי)/

ג.  סדנת "Vitality In Work" חד יומי לארגונים ומפעלים לקבלת כלים בסיסיים והדרכה לריפוי מחלות, מניעת מחלות ע"י נטרול מצבי Stress והגברת הויטאליות וכן יצירת סביבת עבודה רגועה, הגברת היצירתיות והתפוקה.(השיטה שייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית וללא טיפול תרופתי)/

ד. סדנת "Vitality In Business" סופ"ש שישי עד מוצ"ש למנהלים ובעלי עסקים לקבלת כלים בסיסיים     והדרכה לריפוי מחלות, מניעת מחלות ע"י נטרול מצבי Stress והגברת הויטאליות וכן ייצור ומיקוד כוח פיזי ונפשי לקידום והצלחת העסק.(השיטה שייכת לתחום הרפואה המשלימה/אלטרנטיבית/טבעית וללא  טיפול תרופתי). 

ה. קורס הסמכה למטפלים הילינג מנטרלי/ות סטרס ומטרתו לימוד מעמיק ופרקטי  (20 מפגשים).
 
כפי שידוע לכם קיימות שיטות ריפוי רבות, הן ברפואה הקונבנציונאלית והן ברפואה המשלימה/אלטרנטיבית .
המכנה המשותף לרוב השיטות הללו הוא שהמטופל בהן, הינו פסיבי לחלוטין ונדרש ממנו להשתמש ולצרוך כדורים, משחות, שמנים, מזון מיוחד, טיפולים כואבים  ויקרים. לרוב אנו לא שלמים עם דרך שכזו אך אנו משתלבים בה מחוסר ברירה ואי מודעות כי קיימת שיטה אחרת, טבעית, הגיונית, נעימה וזולה יותר.

בשיטת A.S.A השייכת לתחום הרפואה משלימה/אלטרנטיבית, המטופל מקבל את הפיקוד על חייו בתהליך של קבלת  הכשרה מקיפה הכוללת מתן כלים ממשיים בהם הוא מתחיל להשתמש מיד עם תחילת הטיפול.  פעולתו האקטיבית של המטופל גורמת  לאיזון בגוף מבחינה אנרגטית ע"י עידוד או עיכוב של כלי דם, הורמונים ועצבים באזורי שליטה גוף. 

בשיטת A.S.A. קיים קשר תמיכתי בין המטפל למטופל  גם לאחר הסדנא וזאת על מנת לתמוך, לדון ולנתח את המצוקות הרגשיות שבהן נתון המטופל ולבחון את דרכי ההסתכלות הנכונה על הדברים והדרך להשתחרר מהם.
בנוסף לפעולת הריפוי האקטיבית מתנסה המטופל במגוון התנסויות קבוצתיות, הגברת המודעות ופיתוח יכולות התמודדות עם לחצים ומשימות כדי ללמוד להכיל את לחצי החיים מבלי לחזור  ולהיפגע.

הרפואה המודרנית מכירה היום בעובדה שהלחצים הנפשיים המתמשכים גורמים לכשל והתדרדרות המערכות הגופניות שלנו והיא מכנה אותם מחלות על רקע פסיכוסומאטי. הלחץ המתמיד והגובר של הציבור להתרפא בדרכים אלטרנטיביות (רפואה משלימה/אלטרנטיבית) הביא את מוסדות הרפואה בארץ ובחו"ל להכרה בכך שדרכם אינה הדרך היחידה. לאחר שנים רבות בהם דרך הרפואה המשלימה נשללה חל היום מהפך והשוללים בעצמם פותחים מרפאות ומודים בטעותם.

יתרונות השיטה בכך שהיא נלמדת, מיושמת ומביאה לתוצאות בזמן קצר ובעלויות כספיות נמוכות.