סוף לסטרס ולסבל! השאר/השאירי פרטים ואתקשר אליך בהקדם
מרפאות שלומי ישראל-הילר
בית חולים אלישע חיפה
 ובית הרופאים תל אביב
מומחה לטיפול טבעי בהפרעות סטרס
חרדות, בעיות שינה, פיברומיאלגיה
בשיטת  
Anti Stress Activity
לרשותך ייעוץ חינם 077-4050932
שלומי ישראל-הילר


מדוע הטיפול לרוב מצליח ואיך זה קורה רק ב-3 טיפולים?


כפי הידוע, קיימות המון שיטות ריפוי הן ברפואה הקונבנציונאלית והן ברפואה המשלימה/אלטרנטיבית.

המכנה המשותף לרוב השיטות הללו שהמטופל בהן, הינו פסיבי לחלוטין ונדרש מימנו להשתמש ולצרוך כדורים, משחות, שמנים, מזון מיוחד, טיפולים כואבים  ויקרים.
בנוסף קיים גם קושי בכך שאנחנו לא באמת מבינים את דרך הטיפול ולכן לרוב אנו לא שלמים עם דרך שכזו, אך אנו משתלבים בה מחוסר ברירה ואי מודעות כי קיימת שיטה אחרת, טבעית, הגיונית, נעימה וגם מהירה וזולה יותר.

בשיטת A.S.A השייכת לתחום הרפואה הטבעית, המשלימה/אלטרנטיבית המטופל ניכנס לתהליך טיפולי ממוקד ומואץ עם הגדרת יעדים וזמנים. זהו איננו טיפול ממושך שאנו מתחילים אותו ואיננו יודעים מתי הוא יסתיים ובכמה הוא יעלה לנו בסוף, אלא זו תוכנית מוגדרת בעלת שלושה שלבים בלבד ועם מטרה ברורה, למגר את הסטרס ותוצאותיו ולהחליפם בחיים נורמלים של בריאות ושלווה.

הצלחת התהליך והייחודיות שלו הינה בכך שהוא מבוצע בשני מסלולים דינמיים המיושמים במקביל:

במסלול הראשון מתבצע אבחון לאיתור אזורים בגוף בהם קיימת חסימה בזרימת דם עקב קשיון בשרירים (ספאזם) בעיקר באזור בית החזה העליון, הסרעפת ובטן תחתונה. חסימה זו היא הגורם המרכזי למצב הStress . כול עוד קיים קישיון בשרירים ובאיברים מבין הגוף שאנחנו במצוקה ובמצב דרוך ולכן הוא מממשיך להפריש את הורמוני הסטרס שפוגעים בנו.
לאחר הזיהוי והאיתור של אזורי הקשיון מתבצע טיפול באמצעות מגע והכוונת אנרגיות על מנת להמיס את הקשיון ולפרוק את המתח העצור בתוך השרירים המכווצים.
פריקת הקשיון מאפשרת באופן מידי לזרימת דם מוגברת לחדור אל אזור החסימה ולהתחיל להחיות אותו מחדש. הטיפול הינו משמעותי, ממוקד וקמים ממנו בתחושת הרפיה והקלה גדולה המלווה בתחושת רגיעה ושלווה.
התהליך  מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני ונלקחים מדידות שונות בזמן הטיפול על מנת לוודא שהסטרס נוטרל.

במסלול השני מקבל המטופל את הפיקוד על חייו בתהליך של הכשרה מקיפה ותוכנית הכוללת מתן כלים ממשיים של שיטת A.S.A לטיפול עצמי בהם הוא מתחיל להשתמש מיד עם תחילת התוכנית.
פעולתו האקטיבית של המטופל גורמת  להאצת הריפוי, לאיזון הגוף מבחינה אנרגטית ע"י עידוד של זרימת דם והורמונים בונים אל אזורי החסימות בגוף. בזמן התרגול מאזין המטופל למוסיקה מיוחדת המשפיעה על גלי האלפא במוח.  המטופל מקבל נגן אלקטרוני  המכיל גם תהליכי דמיון מודרך לנטרול סטרס.

התהליך מבוקר ע"י ציוד אלקטרוני שמופעל בצורה פשוטה וקלה באמצעות שעון מיוחד שמקבל המטופל לביתו אשר מקליט את תגובות הגוף בזמן התרגולים. המידע שמתקבל נבדק ומעובד במרפאה ומאפשר הכוונת המשך הטיפול על מנת להצליח בצורה מושלמת. שיטת A.S.A הינה היחידה בעולם שבה מתבצע תהליך בקרה מסוג זה.

במהלך התוכנית מתקיימים שלושה מפגשים אישיים בהם מתבצעים הערכות מצב על פי אבחון, טיפול והדרכה. המפגשים מתקיימים אחת לשבועיים וכוללים קשר רצוף עם מנחה התוכנית.

בתום התוכנית קיים המשך קשר תמיכתי בין המטפל למטופל וזאת על מנת לתמוך, להדריך, לייעץ  וכן לסייע בשעת הצורך. לבוגר השיטה  שמכיר את מנחה התוכנית יש תמיד כתובת ברורה ומידית שהוא יכול לפנות ללא חשש.  תמיכה זאת ניתנת ללא עלות וככול שנדרש.

שיטת A.S.A המשלבת טיפול במרפאה  עם טיפול עצמי בבית הינה הדרך המבורכת ביותר.
עצם בחירת דרך זו מעידה על הליכה בכיוון נכון מבחינה נפשית. דרך זו מועילה, זמינה ואינה תלויה באחרים. 
תחומי טיפול נוספים הרשומים מטה לרוב מפספסים את המטרה. מאחר ולרוב גורמי הלחצים הנם קבועים  כך גם צריכים ללמוד ולהשתחרר מהם באופן קבוע. הדבר הנכון הוא ללמוד ולפתח מיומנות עצמית לנטרול המתחים והלחצים ללא תלות במטפלים או כדורים והוצאות כספיות קבועות ויקרות.
לכן, אם את/ה במצב של יכולת להתקלח בכוחות עצמך, לנהוג בכוחות עצמך, וללכת לעבודה ולעבוד בכוחות עצמך? אז את/ה גם תהייה מסוגל לתפעל את שיטת A.S.A  ולצאת מהלחצים בכוחות עצמך. 

מטופלים אשר אינם מסוגלים להשתלב בשיטת A.S.A יאלצו לבחור באפשרויות הבאות:
1.   טיפול פסיכיאטרי תרופתי לנטרול הלחצים. טיפול זה הינו תלותי ועלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות וכן לאיבוד התחושה הרגשית הנורמלית שלנו וכן להחתמת הגיליון הרפואי שלנו במידע שעלול להכשיל אותנו בבואנו להתקבל למקום עבודה חדש.

2.   טיפול פסיכולוגי להסתגלות למצבי התנהגות רצויים הינו טיפול יקר שמתנהל בקצב איטי ודורש סבלנות רבה וכן פינוי זמן ומשאבים. לרוב אינו פועל בסיכרוניזציה אם החרפת הסימפטומים או המחלה.

3.   טיפולים ברפואה משלימה באמצעות תרופות או תוספי מזון הינו יקר מאוד ולרוב אינו קולע למטרה בתחום נטרול סטרס.
טיפולים כמו מסג'ים, שיאצו והילינג מצוינים אך יקרים מאוד וגם כאן מתפתחת תלות וצורך בעזרה קבועה.

 


סוף לStress, לסבל וללחץ !!!
ובמקומם מקבלים ריפוי, רגיעה, שלווה ומרץ.
וכעת הטבה משמעותית למשלמים בכרטיסי אשראי
בהצטרפות לתוכנית הריפוי A.S.A  המבוצעת ב-3 מפגשים אישיים.
התקשר/י או מלא/י פרטים ונסייע לך להתחזק ולהבריא בהקדם  0774050932

הסדר לארגון המורים ועובדי רפא"ל

בתוקף עד
30.4.2024